Spodnie i kurta Revolution Race.

 Kurtka CYCLONE RESCUE JACKET 2.0 MEN

Revolution Race


         Kurtka Cyclone jest wodoszczelna, wiatroszczelna i oddychająca. 3-warstwowa kurtka typu Shell, należąca do serii Rescue®, jest wyposażona w membranę, Hypershell® Pro, z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECO bez PFC. Dzięki 4-kierunkowemu stretchowi zapewniającemu idealne dopasowanie i pełnym klejonym szwom kurtka Cyclone przeznaczona jest do użytku w ekstremalnych warunkach pogodowych. Kaptur kompatybilny z kaskiem, reflektory Recco® i nowy regulowany kołnierz sztormowy CollarOpt™ sprawiają, że ta wierzchnia kurtka jest przez okrągły rok oczywistym wyborem w górach. Detektor śmigłowca SAR Recco® działa przez cały rok i pomaga służbom ratowniczym odnaleźć osoby zagubione lub rannych w dziczy.

Kieszonka na karnet narciarski, portfel, telefon, głębsze kieszenie boczne, zoptymalizowany kołnierz i ulepszone dopasowanie.

Tyle producent na ten temat a ja z własnego doświadczenia dodam, że kurtka jest bardzo starannie wykonana. Wszystkie zamki działają idealnie - bardzo płynnie. Rozmieszczenie kieszeni jest dobrze przemyślane. Materiał układa się bardzo dobrze na ciele. Kaptur jest regulowany i dobrze dopasowany. Używałem jej przy - 15 C i mimo iż pod nią miałem jedynie bieliznę termoaktywną, było mi bardzo ciepło.


Spodnie trekkingowe GPX PRO PANTS MEN

Revolution Race

 

         Spodnie Gpx Pro to wielofunkcyjne hybrydowe spodnie ze stretchem i wzmocnieniami na kolanach, "siedzeniu" i dole nogawek. Spodnie Gpx Pro zostały zaprojektowane z myślą o wielofunkcyjności i nadają się do wielu aktywności, takich jak turystyka górska, wędkarstwo, szkolenia psów, wspinaczka i żeglarstwo. Wzmocnienia z tkaniny Hypershell® Reinforced™ są odporne na wiatr i wodę, stretchowe panele zapewniają wentylację i niesamowity komfort. Spodnie są wyposażone w zamki wentylacyjne wzdłuż ud, a na kolanach posiadają kieszenie na ochraniacze kolan.

Mają szlufki na pasek. Zapisane są na guzik, tak tradycyjny jak np. w koszuli. Szerokość nogawek jest regulowana "klipsem". Bardzo dobrze się je nosi, choć nie są już tak ciepłe jak powyższa kurtka.


W dniach 7-9.03.2021 na kod rabatowy MICHALSOSNICKIFOTO15 otrzymacie 15 % rabatu na wszystkie produkty ze strony: https://www.revolutionrace.pl/

 


 

Komentarze

Popularne posty